تماس با پویافن

۰۲۱-65253831

تماس با پویافن
ایمیل

info@pooyafan.com

ایمیل

شرکت سنگرکار

در صنعتی لوازم خانگی

شرکت سنگرکار در سال ۱۳۵۸ تاسیس گردید. کارخانه سنگرکار در زمینی به مساحت ۱۳۰۰۰ متر مربع با دارا بودن ۷۰۰۰ متر مربع سالن های سر پوشیده ، از واحد های مجهز چون سالن برشکاری ، پرسکاری ، سیستم خط رنگ پودری ، سالن مونتاژ ، خط جوشکاری، انبار و … تشکیل شده است. شرکت سنگرکار جزء اولین تولید کنندگان کولر آبی ، بخاری گازی و انواع آبگرمکن های نفتی، برقی و گازی با مهر استاندارد در کشور می باشد. شرکت سنگرکار هم اکنون صادر کننده نمونه در استان می باشد.

شرکت سنگرکار در سال ۱۳۶۰ با هدف تولید و ساخت لوازم خانگی از قبیل انواع کولرهای آبی ، بخاری های نفتی و گازسوز و آبگرمکن های گازی در منطقه صنعتی مهدیشهر استان سمنان راه اندازی گردید و اینک پس از سالها فعالیت صنعتی و تحقیق و توسعه ، سبد محصولات خود را به آبگرمکن های برقی ، آبگرمکن های دو گانه سوز (گازی-برقی) و آبگرمکن های خورشیدی افزایش داده است.
شرکت سنگرکار پس از تلاش های بی وقفه پرسنل و مدیران کارآمد و مجرب در زمینه سیستم آبگرمکن های خورشیدی ، از سال ۱۳۸۳ اقدام به انعقاد قرار داد با شرکت Solahart استرالیا و تولید این محصول به صورت انبوه با تکنولوژی روز دنیا نموده است و اینک یکی از تولیدکنندگان بزرگ ایران در زمینه سیستم آبگرمکن خورشیدی می باشد.
این شرکت به دنبال رشد کیفی و کمی توانست گواهینامه های ISO9000:2000 ، ISOTS:16949 ، ISO9001:2008 و سیستم تضمین کیفیت ساپکو را در جهت تضمین کیفیت محصولات خود و جلب رضایت مشتریان دریافت نماید.
از افتخارات ما ، استقبال از محصولات شرکت سنگرکار در کشورهای عراق ، اردن ، سودان ، ارمنستان و الجزایر می باشد و بدین منظور سالانه دهها هزار دستگاه از محصولات این شرکت به این کشورها صادر می گردد و کسب عنوان صادر کننده نمونه از سال ۱۳۸۶ الی ۱۳۹۷ گواهی بر این ادعا می باشد.
این شرکت با بهره گیری از واحدهای تحقیق و توسعه ، آموزش ، فنی و مهندسی ، تضمین و کنترل کیفیت ، قالب سازی ، تولید تمام اتوماتیک پوشال ، لعاب ، رنگ مجهز به سیستم رباتیک پودر الکترواستاتیک و آزمایشگاه های لوازم خانگی و خورشیدی همواره در جهت افزایش سطح کیفی محصولات می کوشد.
ظرفیت اسمی سالانه کارخانه ،بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دستگاه کولر آبی ، ۴۰،۰۰۰ دستگاه بخاری گازسوز ، ۳۰،۰۰۰ دستگاه انواع آبگرمکن و ۱۰،۰۰۰ دستگاه آبگرمکن خورشیدی می باشد.
تلاش برای پیشرفت و ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی ، جلب رضایت مشتریان و آموزش مستمر نیروی انسانی ماهر از اهداف مدیریت پویا و فعال این شرکت می باشد.